Czy tak wygląda 7-calowy Asus Eee Pad?

Minęły święta Bożego Narodzenia, minął (wspaniały) Sylwester, czas wrócić do rzeczywistości wypełnionej informacjami o tabletach internetowych. Wygląda na to, że któryś z pracowników Asusa, wracając z noworocznej imprezy, zgubił pendrive’a ze zdjęciem nowego 7-calowego Eee Pada. Znaleziony został on przez dziennikarzy z serwisu Netbook Italia, którzy, nie zwlekając, opublikowali fotografię w sieci.

Przedstawia ona 7-calowy tablet firmy Asus, którego budowa wyraźnie nawiązuje do jego większych, bardziej funkcjonalnych braci z serii Eee Pad. Dlaczego bardziej funkcjonalnych? Otóż, jeżeli wzrok nas nie myli, usytuowany na prawym boku konektor wyklucza możliwość podłączenia stacji dokującej z klawiaturą. Z drugiej strony, sama jego obecność jest zastanawiająca i budząca nadzieje.

7-calowy Asus Eee Pad na pewno będzie wyposażony w mikrofon i zestaw standardowych portów. Tylko jego twórcy wiedzą, czy jego mózgiem jest najnowszy układ Nvidia Tegra 3, a systemem operacyjnym Android Ice Cream Sandwich.

Przypomnijmy, Asus w pocie czoła pracuje nad rozszerzeniem swojego portfolio. O 7-calowym tablecie tej firmy słyszeliśmy kilkukrotnie, choć początkowo nosił on nazwę MeMo i mógł pochwalić się funkcjami 3D (a może to jest inne urządzenie?). Więcej informacji o tym modelu uzyskamy podczas nadchodzących targów CES w Las Vegas lub MWC w Barcelonie, które redakcja Tabletowo.pl odwiedzi osobiście.

via SlashGear