Czy tak właśnie będzie wyglądał Samsung Gear S3? | Tabletowo.pl

Czy tak właśnie będzie wyglądał Samsung Gear S3?

Dołącz do dyskusji 0

31 sierpnia, czyli już jutro, Samsung oficjalnie zaprezentuje Gear S3. Na temat tego, co zaoferuje to urządzenie, wiemy całkiem sporo. Kompletną zagadką wciąż jednak pozostaje jego wygląd. A raczej pozostawał, ponieważ w sieci pojawiły się grafiki, rzekomo przedstawiające najnowszy smartwatch Koreańczyków.

Źródłem przecieku jest producent szkieł ochronnych, który przygotował już swoją propozycję dla Gear S3 i postanowił się nią pochwalić jeszcze przed oficjalną premierą urządzenia. Od firm, zajmujących się sprzedażą różnego rodzaju akcesoriów, bardzo często dowiadujemy się, jak jakaś nadchodząca nowość ma wyglądać. Możliwe, że z podobną sytuacją mamy do czynienia również w tym przypadku, aczkolwiek pojawiają się też pewne wątpliwości.

Przedstawiony na grafikach Gear S3 dość mocno różni się od swoich poprzedników – nawet, gdy porównamy go z Gear S2 Classic. Jednak w oczy rzuca się przede wszystkim bransoleta, wykonana z (jakiegoś) metalu – a Samsung do tej pory stawiał na gumę lub skórę.

Samsung Gear S3 2

Z drugiej strony, nie jest to wcale pierwszy raz, gdy widzimy tak wyglądającego Gear S3. Jeszcze w czerwcu do sieci wyciekły zdjęcia prezentacji, poświęconej temu urządzeniu. Smartwatch na slajdach wyglądał identycznie, jak ten, widoczny na powyższych grafikach.

Są więc dwie możliwości: albo ktoś konsekwentnie robi nas w przysłowiowego konia, albo Samsung uznał, że Gear S3 powinien jeszcze bardziej przypominać klasyczny zegarek. Jak się bowiem słyszy, klienci w ogromnej większości właśnie tego oczekują od smartwatcha.

Jutro na szczęście wszystko stanie się już jasne.

Źródło: SamMobile

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona