Czy tak właśnie będzie wyglądał Samsung Gear S3?

31 sierpnia, czyli już jutro, Samsung oficjalnie zaprezentuje Gear S3. Na temat tego, co zaoferuje to urządzenie, wiemy całkiem sporo. Kompletną zagadką wciąż jednak pozostaje jego wygląd. A raczej pozostawał, ponieważ w sieci pojawiły się grafiki, rzekomo przedstawiające najnowszy smartwatch Koreańczyków.

Źródłem przecieku jest producent szkieł ochronnych, który przygotował już swoją propozycję dla Gear S3 i postanowił się nią pochwalić jeszcze przed oficjalną premierą urządzenia. Od firm, zajmujących się sprzedażą różnego rodzaju akcesoriów, bardzo często dowiadujemy się, jak jakaś nadchodząca nowość ma wyglądać. Możliwe, że z podobną sytuacją mamy do czynienia również w tym przypadku, aczkolwiek pojawiają się też pewne wątpliwości.

Przedstawiony na grafikach Gear S3 dość mocno różni się od swoich poprzedników – nawet, gdy porównamy go z Gear S2 Classic. Jednak w oczy rzuca się przede wszystkim bransoleta, wykonana z (jakiegoś) metalu – a Samsung do tej pory stawiał na gumę lub skórę.

Samsung Gear S3 2

Z drugiej strony, nie jest to wcale pierwszy raz, gdy widzimy tak wyglądającego Gear S3. Jeszcze w czerwcu do sieci wyciekły zdjęcia prezentacji, poświęconej temu urządzeniu. Smartwatch na slajdach wyglądał identycznie, jak ten, widoczny na powyższych grafikach.

Są więc dwie możliwości: albo ktoś konsekwentnie robi nas w przysłowiowego konia, albo Samsung uznał, że Gear S3 powinien jeszcze bardziej przypominać klasyczny zegarek. Jak się bowiem słyszy, klienci w ogromnej większości właśnie tego oczekują od smartwatcha.

Jutro na szczęście wszystko stanie się już jasne.

Źródło: SamMobile