Czy tak będzie wyglądał Apple Watch drugiej generacji?

W sieci pojawiło się zdjęcie, które rzekomo przedstawia drugą generację zegarka od Apple. Czy faktycznie tak będzie wyglądał kolejny smartwatch giganta z Cupertino? Myślę, że jest to dość prawdopodobne.

Na zdjęciu widoczny jest zegarek, który ma kilka cech wspólnych z pierwszą generacją inteligentnego zegarka od Apple. Przede wszystkim widać charakterystyczny klawisz oraz „koronkę”, a także charakterystyczne zapinanie paska. Jak się przyjrzymy, to możemy dostrzec, że na wyświetlaczu widoczne są ikonki aplikacji, które przypominają te, które widzieliśmy w pierwszym Apple Watch.

Dużą zmianą jest jednak okrągły wyświetlacz, który zastąpił kwadratowy. Jest to, moim zdaniem, bardzo prawdopodobne, że Apple Watch drugiej generacji będzie wyposażony w okrągły ekran, ponieważ na rynku większość nowo pojawiających zegarków posiada właśnie taki kształt. Wygląda on bardziej elegancko i przypomina tradycyjne modele.

Czy Apple Watch 2 faktycznie będzie posiadał okrągły wyświetlacz? Tego dowiemy się prawdopodobnie w ciągu kilku nadchodzących miesięcy. A Wy jak myślicie, czy zastosowanie takowego to dobry pomysł?

Źródło: gizmochina