Czy Samsung Mega uratował życie człowiekowi?

Czy Samsung Mega uratował życie człowiekowi?

Dołącz do dyskusji 0

Zagraniczne media podały informację, że Galaxy Mega ochronił człowieka przed śmiercią od postrzału. Czy jest to prawda?

Kojarzycie phablet Samsung Galaxy Mega? Jest to sprzęt wyposażony w 6,3-calowy wyświetlacz Super Clear LCD, układ Qualcomm MSM8930AB, 1,5GB pamięci operacyjnej, 8GB pamięci wewnętrznej oraz aparat z matrycą 8-megapikseli. Zagraniczne media poinformowały, że uratował on życie człowiekowi, który dostał kulką w klatkę piersiową. Czy tego typu urządzenie jest w stanie ochronić przed pociskiem?

Chyba każdy zna filmowe przypadki uratowania życia dzięki Biblii czy papierośnicy w kieszeni koszuli. W to, że kilkusetstronicowa książka czy kawałek metalu wypełniony cygarami może spowolnić pocisk, mogę uwierzyć, ale to, że zrobił to kilkumilimetrowy sprzęt z Korei nie bardzo.

Według informacji opublikowanych przez redakcję portalu PhoneArena, mężczyzna został postrzelony przez drugiego mężczyznę z powodu pieniędzy. Właściciel Galaxy Mega miał ukraść wypełniony grubą kasą portfel, za co otrzymał kulkę skierowaną w klatkę piersiową.

Tabletowo.pl Czy Samsung Mega uratował życie człowiekowi? Ciekawostki Samsung Smartfony

Nie należy bezkrytycznie przyjmować informacji publikowanych przez media. Możliwe, że powyżej opisana historia zdarzyła się naprawdę, jednak bardziej prawdopodobne jest to, że została spreparowana na zlecenie Samsunga. A jak Wy obstawiacie?

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona