Czy Samsung Galaxy Note 4 zadebiutuje w sklepach 15 września? | Tabletowo.pl

Czy Samsung Galaxy Note 4 zadebiutuje w sklepach 15 września?

Dołącz do dyskusji 0

Jakiś czas temu Kamil pisał, że już trzeciego września, podczas tegorocznych targów IFA zostanie oficjalnie zaprezentowany Note 4. Dziś dowiedzieliśmy się, że w połowie przyszłego miesiąca urządzenia ma trafić do sprzedaży.

Do sieci przedostał się wewnętrzny dokument dla pracowników Samsunga, w którym można przeczytać, że już 15 września, czyli dwanaście dni po premierze, do sprzedaży trafi oczekiwana przez wielu, kolejna generacja phabletu Note. W tych dniach pracownicy nie mogą brać urlopu, bo producent oczekuje, że zainteresowanie urządzeniem będzie bardzo duże.

Note 4

Należy zaznaczyć, że powyższa informacja nie została oficjalnie podana przez Samsunga. Obecnie producent potwierdził jedynie, że premiera nowego phabletu odbędzie się podczas targów w Berlinie, dokładnie trzeciego września w godzinach popołudniowych.

Mówi się, że Note 4 zostanie wyposażony w układ Snapdragon 805 lub Exynos 5433, ekran 5,7-cala pracujący z rozdzielczością 1440 x 2560 pikseli, trzy gigabajty pamięci RAM oraz aparat z matrycą 16-megapikseli.

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona