Czy na IFA zobaczymy dwa nowe tablety Asusa z 4-rdzeniowym układem Snapdragon S4 Pro?

Czy na IFA zobaczymy dwa nowe tablety Asusa z 4-rdzeniowym układem Snapdragon S4 Pro?

Dołącz do dyskusji 0

Wszystko wskazuje na to, że już niebawem na rynku pojawią się dwa, bardzo ciekawe urządzenia od Asusa, wyposażone w czterordzeniowy układ Snapdragon S4 Pro.

Asus K01B i K01E pojawiły się niedawno na stronie benchmarku GFXBench. Pierwszy z nich wyposażony został w 14,2-calowy wyświetlacz pracujący w rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli, czterordzeniowy układ Snapdragon S4 Pro 1,5 GHz z grafiką Adreno 320. dwa gigabajty pamięci operacyjnej, 16 GB pamięci na pliki, aparat 5-megapikseli z diodą doświetlającą, autofocusem oraz funkcją wykrywania twarzy, kamerkę do wideorozmów 1,2- megapiksela, moduł Bluetooth, WiFi oraz GPS.

Tabletowo.pl Czy na IFA zobaczymy dwa nowe tablety Asusa z 4-rdzeniowym układem Snapdragon S4 Pro? Asus Plotki / Przecieki Tablety

Specyfikacja modelu K01E różni się jedynie kilkoma punktami. Znajdziemy tutaj inny, 9-calowy wyświetlacz pracujący z rozdzielczością 1280 x 800 pikseli, jeden gigabajt pamięci RAM, aparat z matrycą 1,8-megapiksela oraz kamerkę 0,3-megapiksela. Reszta jest taka sama, jak w modelu K01B.

Nie wiadomo kiedy producent zaprezentuje powyższe urządzenia. Mówi się, że może zrobić to podczas tegorocznych targów IFA. Nie jest również znana ich cena.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona