Czy już niebawem zobaczymy 12,9-calowego iPada? | Tabletowo.pl

Czy już niebawem zobaczymy 12,9-calowego iPada?

Dołącz do dyskusji 0

W dobie, gdy duże tablety są pożądane przez kupujących, coraz więcej firm decyduje się na wprowadzenie tego typu urządzeń do swojego portfolio. Kwestią czasu było to, że również Apple będzie chciało się dostosować do panującej mody. W sieci pojawia się coraz więcej informacji o tym, że właśnie ten producent pracuje nad niespełna 13-calowym urządzeniem, które ma być odpowiedzią na Galaxy Taby.

Już od dawna mówi się, że Tim Cook chce zrewolucjonizować urządzenia firmy, której jest dyrektorem generalnym. W sieci pojawiają się informacje na temat 5,5-calowych phabletów oraz 4,7-calowych komórek, a teraz Bloomberg poinformował, że trwają prace nad 12,9-calowym iPadem, który ma wstrząsnąć rynkiem urządzeń tego typu. Czy sprzęt ma szansę na pokonanie Galaxy Tab Pro oraz Note Pro?

iPad-Air-vs-iPad-mini-with-Retina-Display-660x412

Zdaniem informatora Bloomberga, dostawcy podzespołów do urządzeń Apple, już od dawna przygotowują nową gamę ekranów na zlecenie tego producenta. Obok 7,9” oraz 9,7” już niebawem stanąć ma nowa, niespełna 13-calowa matryca, która będzie wykorzystana podczas produkcji tabletów na przyszły rok. Oznacza to, że Tim Cook chce dostosować się do panujących obecnie trendów i zaprezentować duży tablet, który zainteresuje osoby niezainteresowane obecnie sprzętem firmy z Cupertino.

Mówi się, że jest to przygotowanie do wprowadzenia dzielenia ekranu, nad którym mają pracować obecnie pracownicy Apple. Trzeba zauważyć, że w sieci brak jest informacji na temat specyfikacji technicznej tego sprzętu, a rzecznik prasowy firmy – Trudy Muller – odmawia komentarza w tej sprawie.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona