Czy Już niebawem otrzymamy zwrot gotówki za kupioną aplikację z Google Play, jeżeli nie minie dwie godziny od zakupu?

Czy już niebawem otrzymamy zwrot gotówki za kupioną aplikację z Google Play, jeżeli nie miną dwie godziny od zakupu?

Dołącz do dyskusji 0

Obecnie po zakupie aplikacji w Google Play, możemy ubiegać się o zwrot gotówki jedynie w przypadku, gdy nie minie piętnaście minut od momentu zawarcia transakcji. Według informacji podanych przez zagraniczne media, czas ten ma się wydłużyć do dwóch godzin!

W ciągu poprzednich lat czas, w którym można „oddać” zakupioną aplikację zmieniał się kilkukrotnie. Jeszcze w 2010 klient miał prawo ubiegać się o zwrot gotówki do dwudziestej czwartej godziny po zakupie, później czas ten zmniejszono do kwadransa, a teraz AndroidPolice poinformował, że Google zamierza wydłużyć go do dwóch godzin.

Tabletowo.pl Czy już niebawem otrzymamy zwrot gotówki za kupioną aplikację z Google Play, jeżeli nie miną dwie godziny od zakupu? Android Google Plotki / Przecieki

Skąd takie domysły? Otóż kilku internautów zaalarmowało, że mogli właśnie przez dwie godziny do zakupie oddać aplikację. To, że będzie tak zawsze nie jest pewne, ponieważ w regulaminie nadal widnieje obecny czas. Jeżeli nie zostanie on zmieniony przez najbliższe dni, to można podejrzewać, że wszystkiemu winny jest jakiś błąd. Obecnie możemy jedynie trzymać kciuki i czekać na kolejne doniesienia w tej sprawie.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona