Czy już niebawem otrzymamy zwrot gotówki za kupioną aplikację z Google Play, jeżeli nie miną dwie godziny od zakupu? | Tabletowo.pl

Czy już niebawem otrzymamy zwrot gotówki za kupioną aplikację z Google Play, jeżeli nie miną dwie godziny od zakupu?

Dołącz do dyskusji 0

Obecnie po zakupie aplikacji w Google Play, możemy ubiegać się o zwrot gotówki jedynie w przypadku, gdy nie minie piętnaście minut od momentu zawarcia transakcji. Według informacji podanych przez zagraniczne media, czas ten ma się wydłużyć do dwóch godzin!

W ciągu poprzednich lat czas, w którym można „oddać” zakupioną aplikację zmieniał się kilkukrotnie. Jeszcze w 2010 klient miał prawo ubiegać się o zwrot gotówki do dwudziestej czwartej godziny po zakupie, później czas ten zmniejszono do kwadransa, a teraz AndroidPolice poinformował, że Google zamierza wydłużyć go do dwóch godzin.

nowy google play

Skąd takie domysły? Otóż kilku internautów zaalarmowało, że mogli właśnie przez dwie godziny do zakupie oddać aplikację. To, że będzie tak zawsze nie jest pewne, ponieważ w regulaminie nadal widnieje obecny czas. Jeżeli nie zostanie on zmieniony przez najbliższe dni, to można podejrzewać, że wszystkiemu winny jest jakiś błąd. Obecnie możemy jedynie trzymać kciuki i czekać na kolejne doniesienia w tej sprawie.

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona