Czy iPad może nam pomóc w przepołowieniu pocisku? | Tabletowo.pl

Czy iPad może nam pomóc w przepołowieniu pocisku?

Dołącz do dyskusji 0

Do czego może służyć iPad lub jakikolwiek inny tablet? Powiecie, że do przeglądania sieci, oglądania filmów czy nawet pracy. Jednak to są standardowe czynności i testy pokazujące jak się sprawują nie są takie ciekawe. A co jeśli użyjecie ich jako desek do krojenia czy właśnie przy ich pomocy przepołowicie pocisk?

U góry widzicie film na którym iPad służy jako lustro, dzięki któremu bohater wideo strzela w maczetę, przepoławia pocisk i rozwala dwa balony. Różne są pomysły, ale nie jest to pierwsze wykorzystanie niestandardowe tabletu. Wystarczy na chwilę zniknąć w odmętach Youtube, żeby znaleźć takie dzieła jak:

A to oczywiście tylko wierzchołek góry lodowej filmów z niestandardowym wykorzystaniem lub testowaniem tabletów. Oczywiście nikt raczej nie kroi na swoim iPadzie warzyw do posiłku (prawda?), ale akurat wodoodporność w Xperii może być przydatna w podobnych chwilach. Nieraz zdarzało mi się coś robić w kuchni, a tam o zachlapanie sprzętu nietrudno. A Wam zdarza się wykorzystywać tablety niestandardowo?  I jakie znacie jeszcze filmy w sieci, które są podobne do tych?

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona