Czy iPad Air drugiej generacji otrzyma 2GB pamięci operacyjnej? | Tabletowo.pl

Czy iPad Air drugiej generacji otrzyma 2GB pamięci operacyjnej?

Dołącz do dyskusji 0

Do sieci przedostały się informacje na temat specyfikacji iPada Air drugiej generacji.

Na temat specyfikacji technicznej kolejnej generacji iPada Air nie wiemy wiele. Jakiś czas temu Katarzyna pisała, że jego ekran będzie pokryty powłoką antyrefleksyjną, a Konrad opublikował pierwsze zdjęcia. Dotychczas informacje, które znajdziemy w sieci mówiły o 9,7-calowym ekranie, 64-bitowym procesorze Apple A8, czytniku linii papilarnych oraz aparacie z matrycą 8-megapikseli.

ipad

Teraz do Internetu przedostała się wiadomość o tym, że firma z Cupertino zamierza w swoim urządzeniu umieścić dwa gigabajty pamięci operacyjnej. Jest to ruch dosyć zaskakujący, jak wiadomo specyfikacja techniczna urządzeń Apple zawsze była słaba (na papierze). Bo jak inaczej nazwać dwurdzeniowy procesor czy jeden gigabajt pamięci RAM w urządzeniu za kilka tysięcy złotych? Wiele osób mówi, że tym sprzętom nie potrzeba lepszych parametrów, ponieważ iOS jest bardzo dobrze zoptymalizowany, ale moim zdaniem jest to jedynie próba usprawiedliwienia pazerności producenta. Muszę jednak zaznaczyć, że nie jestem zwolennikiem, ani przeciwnikiem Apple. Sam przez dłuższy czas używałem iPhone’a 4S, a teraz korzystam z urządzeń opartych o system Android i Windows Phone, więc jak widzicie, jestem dosyć specyficznym człowiekiem ;)

Mam nadzieję, że powyższa informacja o zwiększeniu ilości pamięci się sprawdzi. Będziemy mogli się o tym przekonać już za kilka miesięcy.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona