Czy iPad Air 2 to najcieńszy tablet? Nie, to miano należy do Della Venue 8 7000! | Tabletowo.pl

Czy iPad Air 2 to najcieńszy tablet? Nie, to miano należy do Della Venue 8 7000!

Dołącz do dyskusji 0

16 października został zaprezentowany iPad Air 2, który ma tylko 6,1 mm grubości. Według firmy z Cupertino to najcieńszy tablet na świecie. Jednak wydaje się, że Apple nie słyszało o produkcie Della (albo nie chciało słyszeć…), który pokonuje ich sprzęt w tej materii o 0,1 mm!

Producenci lubią być najlepsi w wielu kategoriach. Nieistotne czy użytkownicy zwrócą na ten konkretny szczegół uwagę podczas codziennego korzystania z urządzenia, czy też nie, ale świetnie prezentuje się w reklamach. Dlatego możemy często zobaczyć hasła reklamowe, których prawdziwość może być wątpliwa. Apple zaprezentowało iPada Air 2 i jest on cieńszy o 18% niż jego poprzednik – to fakt. Co więcej nawet dwa takie dachówki są cieńsze niż iPad pierwszej generacji, co było ładnie pokazane podczas prezentacji. To sprawia, że jest to również prawie najcieńszy tablet na świecie. Przegrywa on jednak z tabletem Della, Venue 8 7000, ponieważ jego grubość to tylko 6 mm!

Dell Venue 8 7000

Czy to ma jakiekolwiek znaczenie dla klientów? Prawdopodobnie nie, ponieważ 0,1 mm nie będzie sprawiać użytkownikom żadnej różnicy. Dell jednak mógłby bardzo dobrze wykorzystać ten fakt i małym kosztem wypromować swoje urządzenie. Choć to, na razie, nie pojawiło się jeszcze na rynku.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona