Czy iPad Air 2 się wygina? Nie, ale można go złamać

Czy iPad Air 2 się wygina? Nie, ale można go złamać

Dołącz do dyskusji 0

Nawet, jeśli nie śledzicie uważnie rynku mobilnego, to na pewno słyszeliście o wyginających się iPhone’ach 6 Plus. Stały się one obiektem żartów oraz oczywiście wielu użytkowników na własną rękę próbowało sprawdzić czy mogą zgiąć swój phablet. Przerodziło się to, niestety, w pokaz głupoty, ponieważ niektórzy wybierali się do salonów Apple tylko po to, żeby wygiąć 6 Plus. Oczywiście przy premierze iPada Air 2, który ma tylko 6,1 mm, pojawiły się podobne pytania.

I oczywiście internet musi na nie odpowiedzieć, przez co możemy zobaczyć filmiki jak ten:

Nie jestem fanem produktów Apple, a moim zdaniem iPhone, który wygięły się w kieszeni to duża skaza na wizerunku amerykańskiej korporacji. Jednak takie teksty, jak powyżej, są dla mnie po prostu głupie. Jest to celowe zniszczenie nowego produktu wartego kilka tysięcy. Każdy tablet czy smartfon złamie się, jeśli użyjemy do tego odpowiednio dużej siły. Jednak ten, kto zrobi to pierwszy, może wybić się na YouTube i przy okazji zarobić jeszcze na nowego iPada z samych reklam.

iPad Air 2 budzi wiele emocji, co pokazaliście w komentarzach pod TYM tekstem, ale jego wykonanie jest znakomite. Jednak trzeba zauważyć, że on się nie wygina, a jedynie można go złamać. A co Wy sądzicie o takim „testowaniu” nowych produktów?

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona