Czy 17 października zobaczymy nową Nubię Z11 Mini S? | Tabletowo.pl

Czy 17 października zobaczymy nową Nubię Z11 Mini S?

Dołącz do dyskusji 0

Chińska marka Nubia ma pokazać niebawem kolejną nowość w swoim portfolio. Firma rozesłała już zaproszenia na konferencję, która ma odbyć się 17 października. Mówi się, że zobaczymy na niej następcę Nubii Z 11 Mini.

Oprócz faktu, że w nowym smartfonie zainstalowano podwójną kamerę, nic nie wiemy o nowej małej Nubii. Oryginalny model, którego sprzedaż ruszyła w maju, jest solidnym średniakiem, jednak nie wyróżnia się niczym specjalnym w swojej kategorii. Na pewno też nie szokuje niską ceną, gdyż początkowo smartfon ten był dostępny za 1499 juanów chińskich, czyli jakieś 905 złotych bez podatku.

Nubia Z11 Mini

Nubia Z11 Mini – poprzednik nowej „eski”.

Jeśli Z11 Mini S uda się jakoś wybić spośród silnej konkurencji (choćby dobrym aparatem foto lub korzystniejszą ceną), to może nawiązać bezpośrednią walkę o klienta z gigantami tej branży. A jest o co walczyć. Nubia nie bez powodu ustaliła datę konferencji na 17 października. Tak samo jak Huawei (19 października i  3 listopada) i Oppo (też 19 października), planuje ogłosić premierę nowego sprzętu w drugiej połowie października. Najbliższe tygodnie zapowiadają się zatem dość pracowicie dla chińskich czołowych sprzedawców smartfonów.

źródło: playfundroid.com

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona