Cztery tabletowe nowości od Alcatela na każdą kieszeń - Tabletowo.pl

Cztery tabletowe nowości od Alcatela na każdą kieszeń

Tabletowo.pl Cztery tabletowe nowości od Alcatela na każdą kieszeń Nowości

Alcatel nie próżnuje. Na CES 2013 do Las Vegas przywiózł ze sobą całkiem sporą gromadkę dzieci, czyli najnowszych urządzeń ze swojego portfolio. Wśród nich tablet dla bardziej wymagających: One Touch Evo 7 HD oraz trzy bardziej podstawowe modele: One Touch Tab 7, One Touch Tab 7 HD i One Touch Tab 8 HD.

Jeśli kojarzycie model One Touch Evo 7, od pewnego czasu dostępnego w Orange, na pewno utkwił Wam w pamięci szczegół w postaci demontowalnego modemu 3G lub 4G. Wspominam o tym, bowiem podobną możliwość zainstalowania modemów ma najnowszy One Touch Evo 7 HD.

Alcatel One Touch Evo 7 HD to najciekawszy z zaprezentowanych modeli. Charakteryzuje się przede wszystkim 7-calowym ekranem o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, dwurdzeniowym procesorem o częstotliwości taktowania 1,2GHz, Androidem 4.1 Jelly Bean, aparatem 3 Mpix, kamerką, Bluetooth 4.0, WiFi, 4GB pamięci oraz slotem kart microSD. Tablet w podstawowej wersji (WiFi) trafi do sprzedaży w maju i będzie kosztował 179 dolarów. Za wersję z modemem 3G przyjdzie nam zapłacić 249 dolarów, natomiast z 4G – 349 dolarów.

Kolejne nowości Alcatela, co ciekawe, mają zadebiutować na rynku dopiero… w trzecim kwartale bieżącego roku. Wydaje mi się jednak, że do tego czasu zaprezentowane dziś propozycje mogą okazać się wtedy przestarzałe i ich ceny będzie trzeba mocno obniżyć. Ale czy tak faktycznie będzie – przekonamy się za pół roku.

Alcatel One Touch Tab 7 HD wyceniony został na 149 dolarów. Za te pieniądze otrzymujemy tablet z ekranem IPS o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, dwurdzeniowy procesorem 1,6GHz, 1GB RAM, slotem kart microSD, 8GB pamięci, WiFi, Bluetooth 2.0, kamerką VGA, aparatem 2 Mpix i Androidem 4.1.

Za 179 dolarów z kolei dostępny będzie Alcatel One Touch Tab 8 HD z ekranem IPS o rozdzielczości 1024 x 768 pikseli. Jego parametry również zawierają Androida 4.1 Jelly Bean, 8GB pamięci, slot kart microSD, WiFi, Bluetooth 2.0, aparat 2 Mpix, kamerkę i 1GB RAM.

A to wciąż nie wszystko. Ostatnim modelem, który dziś poznaliśmy, jest Alcatel One Touch Tab 7 za 129 dolarów. Sprzęt został wyposażony w 7-calowy wyświetlacz 1024 x 600 pikseli, jednordzeniowy procesor 1GHz, 1GB RAM, WiFi, Bluetooth 2.0, kamerkę (nie posiada aparatu) oraz 4GB pamięci.

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona