"Czerwone" aplikacje w App Store wspierają walkę z AIDS - Tabletowo.pl

„Czerwone” aplikacje w App Store wspierają walkę z AIDS

Końcówka roku to zawsze okres wzmożonego ruchu w App Store. Wtedy to bowiem kuszeni jesteśmy całą masą świątecznych promocji, walczących o uwagę osób chcących zakupić coś na swoje nowe iPady lub spożytkować otrzymane w prezencie karty podarunkowe.

Na szczęście całe te zakupowe szaleństwo potrafi mieć również swoje dobre strony. Jedną z nich jest wspólna akcja Apple i organizacji charytatywnej (RED), w ramach której cały dochód z wybranych aplikacji (a więc również ze znajdujących się w nich mikropłatności) sprzedanych w przeciągu najbliższych dwóch tygodni zasili fundusz wspierający walkę z AIDS. Wśród tytułów, których ikony zabarwiły się z tej okazji na czerwono, znajdziemy zarówno popularne gry (m.in. Angry Birds, Clash of Clans, Cut the Rope 2 i Monument Valley) jak i aplikacje (m.in. Clear, Over, Garageband i Djay 2).

Akcja Apps for Red rozpoczyna się dzisiaj i będzie trwać aż do 7 grudnia. Pełną listę aplikacji biorących w niej udział znajdziecie zaś tutaj.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona