Czekasz na Surface Phone? Uzbrój się w cierpliwość | Tabletowo.pl

Czekasz na Surface Phone? Uzbrój się w cierpliwość

Dołącz do dyskusji 0

W tym roku nie ma co liczyć na mityczny smarfon Microsoftu. Według najnowszych informacji (jak zwykle, nieoficjalnych) Surface Phone pojawi się najwcześniej pod koniec 2017 roku lub w pierwszej połowie 2018 roku. Jeżeli w ogóle się pojawi…

Zdaniem jak zwykle dobrze poinformowanej blogerki Mary Jo Foley, Microsoft szykuje na październik tego roku odświeżenie swojej linii Surface. Zmiany dotkną zarówno tablety, jak i laptopy. Ma też pojawić się nowy sprzęt, który zdaniem Foley nosi kodową nazwę Surface Cardinal. Ma to być zaawansowane urządzenie typu all-in-one, które przyciągnie bardziej wymagających klientów.

Co natomiast ze smartfonem Surface Phone? Według przecieków Microsoft nie spieszy się z premierą swojego flagowca. Przede wszystkim, nie jest w ogólne pewne, czy telefon powstanie. Microsoft już kilkakrotnie porzucał projekt w trakcie rozwoju, skupiając się na innych produktach. Tak było ze współpracą z McLarenem, a także z wsparciem dla HP Elite x3, które to wymusiło kolejne wstrzymanie rozwoju Surface Phone.

Spory wpływ na sytuację było też skupienie się Microsoftu na rozwoju linii Surface, w którą to firma z Redmond mocno inwestuje. Ostatni deadline, czyli koniec 2016, został porzucony i nie ma co spodziewać się telefonu Microsoftu w tym roku. Kolejny wyznaczony sobie przez firmę termin to końcówka 2017 lub pierwsza połowa 2018 roku. Chyba że znowu coś wypadnie po drodze…

Źródło: ZDNet

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona