Czego możemy się spodziewać po aktualizacji Lumia Emerald? | Tabletowo.pl

Czego możemy się spodziewać po aktualizacji Lumia Emerald?

Dołącz do dyskusji 0

Mobilny system Microsoftu, Windows Phone w wersji 8.1, przyniósł wiele zmian i teraz może on bez problemu mierzyć się z Androidem oraz iOS-em. Jednak to oczywiście nie koniec aktualizacji i niedługo może pojawić się nowa o nazwie Lumia Emerald. Co w niej znajdziemy?

Zrzuty ekranu pokazujące aktualizację Emerald zostały znalezione na chińskich stronach. Możliwe, że już niedługo trafi ona do użytkowników korzystających z wersji systemu dla deweloperów. Nie jest na razie wiadomo, co ona przyniesie, ale według przecieków będzie wspierać rozdzielczość 2K, Snapdragona 805 oraz alfabetyczne ułożenie menu ustawień. Dużą nowością ma być też dostępność asystentki głosowej Cortana w nowych państwach. Niestety nie wiadomo, które kraje miałyby teraz ją dostać.

Emerald-leaked-images 1

Na razie jest bardzo wiele niewiadomych w stosunku do nowości, jakie przyniosą kolejne aktualizacje Windows Phone, ale najciekawszą wydaje się być Cortana. Czego – Waszym zdaniem – najbardziej brakuje w systemie Microsoftu?

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona