Czas pracy na baterii jedną z największych zalet Asusa Padfone | Tabletowo.pl

Czas pracy na baterii jedną z największych zalet Asusa Padfone

Dołącz do dyskusji 0

Asus Padfone to niewątpliwie jedna z największych ciekawostek rynku. Na targach Mobile World Congress 2012 w Barcelonie zrobił na nas bardzo dobre wrażenie, choć jego nietypowa konstrukcja (chciałoby się powiedzieć – skład) nie przypadnie do gustu każdemu. Pod nazwą Padfone kryją się trzy urządzenia: nowoczesny smartfon, tablet ze stacją dokującą oraz… piórko, za pomocą którego można prowadzić rozmowy telefoniczne. Coś na kształt słuchawki Bluetooth.

Jeżeli jest coś, czego dotychczas nie wiedzieliśmy o Asusie Padfone na pewno, to czas pracy na baterii. Podczas oficjalnej premiery w Barcelonie producent zapowiedział, że ten będzie bardzo dobry. Choć bardzo byśmy chcieli, nauczyliśmy się nie wierzyć na słowo. Skoro za Padfone stoi idea zastąpienia telefonu, tabletu i laptopa, jego akumulator powinien starczać na długie godziny i nie rozładować się w najmniej oczekiwanym momencie. Jak wynika z wpisu opublikowanego przez serwis Engadget, zachwalanie baterii podczas prezentacji nie było jedynie chwytem marketingowym.

Asus podzielił się z Engadgetem prawdziwymi danymi na temat czasu pracy Padfone’a. Przy jasności ekranu ustawionej na połowę (137 nitów), w poszczególnych trybach działania można otrzymać następujące czasy nieprzerwanego przeglądania internetu:

  • telefon: 2,6h (Wi-Fi) i 2,1h (3G),
  • tablet: 10,7h (Wi-Fi) i 8,9h (3G),
  • laptop: 17h (Wi-Fi) i 14,1h (3G)

Jak widzicie, nie jest źle. Więcej – jest bardzo dobrze. Z niecierpliwością czekamy na polską premierę Asusa Padfone i trzymamy kciuki, by nie miał takich problemów jak jego bracia. Więcej informacji na temat hybrydy Asusa i szczegółową specyfikację znajdziecie w naszej relacji z oficjalnej premiery.

via Engadget

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona