„Czarny Piątek” z Allview także i w tym roku

Już od pewnego czasu dopytywaliście się, czy w tym roku Allview także zorganizuje jakieś promocje z okazji „Czarnego Piątku”. Teraz wiadomo już, że tak!

Rumuńska marka weszła na polski rynek w połowie zeszłego roku. Starając się zachęcić potencjalnych klientów do zakupu jednego z jej produktów, zorganizowała akcję promocyjną z okazji tzw. „Czarnego Piątku”. Chociaż jest to typowo amerykański zwyczaj, okazało się, że może również przypaść do gustu naszym rodakom.

Świadczą o tym Wasze liczne zapytania czy Allview powtórzy tę akcję. Marka na swoim oficjalnym profilu na Facebooku ogłosiła oficjalnie, że i w tym roku klienci będą mieli okazję oszczędzić „parę złotych” w ramach „Czarnego Piątku”.

To jeszcze jednak nie wszystko. Jeśli udacie się na fanpage Allview Polska na Facebooku (link w źródle) i zapiszecie się w dedykowanej aplikacji oraz odpowiecie na pytanie „Jakie urządzenie Allview najbardziej Cię interesuje?”, to w podziękowaniu otrzymacie dodatkowe 10% zniżki na zakupy w czasie „Czarnego Piątku”.

Allview Czarny Piątek 1

Akcja promocyjna będzie trwała od 27 do 29 listopada 2015 roku. Zakupy należy robić poprzez stronę internetową www.czarny-piatek.pl

Źródło: Allview Polska