Reklama

Czarny Piątek w sklepie x-kom. O jakie produkty w niższych cenach warto zawalczyć?

Akcja partnerska

Grupa x-kom ma propozycje dla wszystkich tych, którzy zamierzają zaopatrzyć się w prezenty świąteczne podczas nadchodzącego święta zakupów. Promocje przygotowane przez sklep na Czarny Piątek, mogą być bardzo korzystne!

Reklama

Co taniej na Czarny Piątek w x-kom?

X-kom to jedno z pierwszych miejsc, do którego powinniśmy skierować się po sprzęt w niższych cenach. Black Friday będzie w tym roku życzliwy dla miłośników gamingu, osób uwielbiających słuchać muzyki oraz pasjonatów fotografii. Niektóre z produktów objętych specjalną promocją to:

Warto odnotować fakt, że promocja na Black Friday w aplikacji mobilnej x-kom startuje w piątek, 27 listopada o 0:00, a na stronie WWW o 3:00. Jeśli więc chcemy upolować jakiś produkt, to warto wziąć smartfony w dłoń!

Skorzystaj z Czarnego Piątku w x-kom

Co taniej na Czarny Piątek w al.to?

Al.to, również należące do grupy x-kom, ma dla nas inne propozycje – bardziej „nachylone” w kierunku sprzętu AGD oraz zabawek dla dzieci. Na jakie okazje będzie można się nastawić? Oto niektóre z nich:

Aplikacja mobilna al.to to dobre miejsce, by rozpocząć Black Friday przed użytkownikami strony sklepu w wersji na komputery. W apce promocja ruszy już o godzinie 0:30 w piątek, zaś strona WWW pokaże produkty o 2:30.

Skorzystaj z Czarnego Piątku w al.to

Co taniej na Czarny Piątek w combat?

Combat podczas Black Friday także obfituje w produkty w niższych cenach. Można się więc zaopatrzyć w wiele rzeczy z kategorii survival, na przykład:

Promocja na Black Friday w combat startuje w piątek, 27 listopada o 0:00.

Skorzystaj z Czarnego Piątku w combat

Czarny Piątek to nie wszystko

Jeśli mało Wam promocji, to pamiętajcie, że do poniedziałku 30 listopada trwa outletowa wyprzedaż w x-kom. Kupimy w niej sprzęt w bardzo atrakcyjnych cenach z pełną historią pochodzenia i szczegółowymi informacjami o stanie wizualnym. Można dostać tam praktycznie nowe rzeczy w wyraźnie niższych cenach.

Z kolei do 6 grudnia będą trwały mikołajki w x-kom. Z tej okazji wśród produktów z niższymi cenami pojawią się tegoroczne bestsellery. Jest w czym wybierać!