Cynapse prezentuje Numerics na iPada - Tabletowo.pl
Ważne

Cynapse prezentuje Numerics na iPada

W dzisiejszych czasach większość przedsiębiorców zmuszona jest do korzystania z wielu narzędzi internetowych, poczynając od serwisów społecznościowych a kończąc na obsłudze płatności. To właśnie z myślą o nich przygotowana została aplikacja Numerics, ułatwiająca nieco zapanowanie nad chaosem związanym z korzystaniem ze zbyt dużej liczby podobnych usług.

Najnowszy produkt studia Cynapse pozwala nam bowiem stworzyć własny „panel dowodzenia” prezentujący najważniejsze dane pochodzące z wybranych przez nas serwisów. Wśród dwudziestu jeden usług współpracujących obecnie z aplikacją znajdziemy między innymi Paypal, Zendesk, Google Analytics i Facebook, a producent zapewnia, że już niedługo dołączą do nich kolejne pozycje. Wszystko to pozwala nam nie tylko na bieżąco śledzić najbardziej interesujące nas dane, ale też prezentować je na dużym ekranie korzystając z Airplay lub HDMI.

Niestety, jak na aplikację której funkcjonalność ogranicza się w zasadzie do wyświetlania danych do których dostęp możemy uzyskać również w inny (darmowy) sposób, Numerics charakteryzuje się dość wysoką ceną. Za możliwość korzystania z dobrodziejstw wspomnianego oprogramowania przyjdzie nam bowiem zapłacić aż 17,99 euro.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona