A już w poniedziałek… Xiaomi Mi Notebook Air 13,3” o tysiąc złotych taniej!

Jak wiecie z mojego piątkowego wpisu, Black Friday nie powalił mnie na kolana, ani nie ścisnął za serce. Jasne, było sporo ciekawych promocji, ale te prawdziwie czarno-piątkowe można było policzyć na palcach u jednej ręki. Zbliżający się Cyber Monday zapowiada się natomiast dużo lepiej. W promocji ma się znaleźć między innymi Xiaomi Mi Notebook Air 13,3” – w dodatku taniej aż o tysiąc złotych!

Black Friday w Polsce pojawił się już kilka lat temu, a jego obchodzenie sukcesywnie wprowadzają w swoje terminarze akcji promocyjnych kolejne sklepy z elektroniką i nie tylko. Z Cyber Monday sytuacja wygląda nieco gorzej, bo w naszym kraju nie przyjęło się jeszcze organizowanie zbyt wielu promocji z tej okazji. Być może niebawem się to zmieni, a jedną z jaskółek zapowiadających tę zmianę jest choćby fakt, że x-kom po raz pierwszy zorganizuje swój pierwszy Cyberponiedziałek. Promocje będą dostępne również w drugim sklepie z grupy x-kom, al.to.

Reklama

Co ważne, urządzenia, które już teraz wiemy, że zostaną czasowo przecenione, to cenione produkty zbierające dobre opinie wśród klientów. Niewątpliwie najciekawiej ze wszystkich prezentują się następujące cztery promocje:

Zwłaszcza cena Xioami Mi Box 4K zapowiada się świetnie – niższej oferty w polskim internecie nie znajdziecie. Wymienione wyżej przykłady to tylko te najciekawsze według mnie – sklep zapewnia, że będzie ich więcej. Wśród pozostałych wspomina między innymi:

Cyber Monday, również po raz pierwszy, organizowany będzie w al.to. Tutaj będzie można kupić między innymi takie produkty, jak:

Cybernetyczna promocja startuje w obu sklepach w poniedziałek, 26 listopada. W x-kom rozpocznie się o godzinie 6:00, natomiast w al.to – o 7:00. W obu przypadkach promocje będą obowiązywały do końca dnia lub do wyczerpania puli produktów promocyjnych.

Promocje będziecie mogli śledzić w obu sklepach:

To chyba idealna okazja, żeby zapytać Was, na jakie urządzenia będziecie polować w Cyber Monday – macie coś na oku? Dajcie znać w komentarzach!

Wpis powstał przy współpracy z x-kom