CyanogenMod będzie dostępny w dwóch wariantach - Tabletowo.pl

CyanogenMod będzie dostępny w dwóch wariantach

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl CyanogenMod będzie dostępny w dwóch wariantach Aktualizacje Aplikacje

Jedną z cech która wyróżnia Android na tle innych systemów mobilnych jest wprost ogromna i prężnie działająca społeczność modderów, którzy dokładają wszelkich starań by cały czas poszerzać jego funkcjonalność. Niestety, efekty ich pracy nadal nie są popularne wśród szerszego grona odbiorców, gdyż ich instalacja wymaga posiadania pewnej wiedzy i umiejętności. Opowieści o fabrycznie nowych urządzeniach zamienionych w ekstremalnie drogie cegły przez nieumiejętne działania użytkowników to żadna nowość, i nie da się ukryć, że nie wpływają one pozytywnie na popularność wszelkiej maści modów.

Sytuacje tą chcę zmienić grupa odpowiedzialna za popularny CyanogenMod, która zapowiedziała niedawno, że ich produkt zostanie już niedługo wypuszczony w dwóch wersjach: Community i Pro. Wbrew temu co może sugerować nazwa, to właśnie ten drugi wariant będzie przeznaczony dla osób stawiających pierwsze kroki w świecie alternatywnych modyfikacji systemu Android. Zostanie ona bowiem wyposażona w specjalny instalator który usunie z drogi praktycznie wszystkie trudności jakie obecnie mogą napotkać osoby instalujące CyanogenMod. Edycja ta wiąże się oczywiście z pewnymi domyślnymi ograniczeniami (które bez większego problemu będzie można usunąć samodzielnie) i dużo rzadszymi aktualizacjami. Wersja Community nie wprowadzi natomiast żadnych zmian, pozostając tym samym CyanogenMod wokół którego od kilku lat rośnie coraz większe środowisko oddanych użytkowników i deweloperów.

CyanogenMod Pro znajduje się aktualnie w fazie testów beta, co oznacza, że już niedługo powinien trafić do oficjalnej dystrybucji (oczywiście za darmo).

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona