CyanogenMod 12 zagościł na Nexusie 9 | Tabletowo.pl

CyanogenMod 12 zagościł na Nexusie 9

Dołącz do dyskusji 0

Od około miesiąca ekipa CyanogenModa wypuszcza kompilacje Nightly wersji 12 dla poszczególnych urządzeń. Od kilku dni należy do nich również tablet Nexus 9.

Kompilacje najpopularniejszej modyfikacji Androida można znaleźć pod tym adresem. Oczywiście proces instalacji wymaga pewnego obycia w tej materii, jednak niezliczona ilość poradników pozwoli każdemu w miarę pojętnemu użytkownikowi wgrać CyanogenModa na swój sprzęt.

Cyanogenmod-11S

Co nam daje instalacja? CM jest niczym nakładka producenta, ale jest tworzona i dopracowywana przez lata, a nie specjalnie na premierę nowego urządzenia, jak to mają w zwyczaju producenci sprzętu. No i co chyba najważniejsze – tworzy ją społeczność użytkowników, a nie programiści pod batem marketingowców, więc nie uświadczymy w niej zbędnych „bajerów”, aby tablet był atrakcyjniejszy dla nabywcy, lecz bardziej przyjazny dla użytkownika zmęczonego „golizną” czystego Androida.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona