Cyanogen ma zupełnie nowe logo - Tabletowo.pl

Cyanogen ma zupełnie nowe logo

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl Cyanogen ma zupełnie nowe logo Ciekawostki Nowości

Wszelkie zmiany są bardzo istotne dla każdej firmy i trzeba je robić bardzo rozważnie. Cyanogenmod jest już ugruntowaną marką w mobilnym półświatku. Cyanogen Inc. zdecydowała, że zmieni swoje oblicze i w związku z tym zaprezentowała zupełnie nowe logo. 

Firma stawia na trzy filary – personalizacja, bezpieczeństwo i otwarte oprogramowanie. Chce tworzyć nową markę. Sądzę, że chodzi tutaj o wypłynięcie na szersze wody i zaprezentowanie się w pewien sposób od nowa. Do tej pory CM był i jest bardzo dobrze znany, ale tylko wśród zainteresowanych tematem. Po współpracy z chińskimi producentami widać, że Cyanogen Inc. ma apetyt na więcej.

Tabletowo.pl Cyanogen ma zupełnie nowe logo Ciekawostki Nowości

Tabletowo.pl Cyanogen ma zupełnie nowe logo Ciekawostki Nowości

Teraz przyszło nowe logo, bardzo minimalistyczne i proste – jest zgodne ze wszystkimi obecnie panującymi trendami. Kolorystycznie w pełni nawiązuje do kolorystyki CM, a w logotypie skrywa się literka C. Trzeba przyznać, że projektanci zachowali się bardzo wstrzemięźliwie.

A co z Cidem? Cyanogenmod ma swoją maskotkę, która nazywa się Cid. Jest to ludzkich kształtów kosmita(?). W komunikacie prasowym firmy czytamy, że Cid jest silniejszy, niż kiedykolwiek i że jest społecznością. I gdyby nie owa społeczność, to cały projekt CM nie miałby racji bytu. Na stronie firmy są też podziękowania użytkownikom za to, że są z Cyanogenmodem od początku.

Tabletowo.pl Cyanogen ma zupełnie nowe logo Ciekawostki Nowości

Kto wie, może wraz z nowym logo przyjdzie też nowy wygląd systemu. Nie myślę tu konkretnie o nakładce Cyanogen, ale o kosmetycznych zmianach, które pozwolą systemowi bardziej się wyróżniać.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona