Cut the Rope 2 za darmo w Google Play - Tabletowo.pl

Cut the Rope 2 za darmo w Google Play

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl Cut the Rope 2 za darmo w Google Play Aplikacje

Druga część przygód sympatycznego potworka, ochrzczonego przez fanów imieniem OmNom, miała swoją premierę pod koniec zeszłego roku, jako tytuł zarezerwowany wyłącznie dla App Store. Decyzja o zawężeniu grona potencjalnych nabywców do użytkowników produktów jednej marki przyniosła raczej negatywny wpływ na popularność serii Cut The Rope. Studio ZeptoLab postanowiło zatem zrehabilitować się, wypuszczając w końcu mocno spóźnioną wersję na urządzenia z systemem Android.

W grze Cut The Rope 2 nasz łakomy podopieczny opuszcza w końcu bezpieczne mury swojego „laboratorium”, by ruszyć w podróż poprzez takie lokacje jak park, miasto czy wysypisko śmieci. Podczas swojej wędrówki pozna on również kilku nieznanych wcześniej sprzymierzeńców, których pomoc okaże się niezbędna w zdobywaniu trudno dostępnych cukierków. Nowe postacie i lokacje pozwoliły twórcom na dodanie do gry kilku nowych elementów rozgrywki, wprowadzając tym samym długo wyczekiwany powiew świeżości do nieco skostniałej już serii.

Gra Cut The Rope 2 dostępna jest do pobrania za darmo z internetowego sklepu Google Play. Za wersję z App Store nadal trzeba zapłacić 0,89 euro.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona