Cut the Rope 2 za darmo w Google Play

cut_the_rope[1]

Druga część przygód sympatycznego potworka, ochrzczonego przez fanów imieniem OmNom, miała swoją premierę pod koniec zeszłego roku, jako tytuł zarezerwowany wyłącznie dla App Store. Decyzja o zawężeniu grona potencjalnych nabywców do użytkowników produktów jednej marki przyniosła raczej negatywny wpływ na popularność serii Cut The Rope. Studio ZeptoLab postanowiło zatem zrehabilitować się, wypuszczając w końcu mocno spóźnioną wersję na urządzenia z systemem Android.

W grze Cut The Rope 2 nasz łakomy podopieczny opuszcza w końcu bezpieczne mury swojego „laboratorium”, by ruszyć w podróż poprzez takie lokacje jak park, miasto czy wysypisko śmieci. Podczas swojej wędrówki pozna on również kilku nieznanych wcześniej sprzymierzeńców, których pomoc okaże się niezbędna w zdobywaniu trudno dostępnych cukierków. Nowe postacie i lokacje pozwoliły twórcom na dodanie do gry kilku nowych elementów rozgrywki, wprowadzając tym samym długo wyczekiwany powiew świeżości do nieco skostniałej już serii.

Gra Cut The Rope 2 dostępna jest do pobrania za darmo z internetowego sklepu Google Play. Za wersję z App Store nadal trzeba zapłacić 0,89 euro.