Cube U9GTV Quad Core - ekran o wysokiej rozdzielczości i wydajny procesor Rockchip3188 - Tabletowo.pl

Cube U9GTV Quad Core – ekran o wysokiej rozdzielczości i wydajny procesor Rockchip3188

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Cube U9GTV Quad Core - ekran o wysokiej rozdzielczości i wydajny procesor Rockchip3188 Chińskie Nowości

Rynek urządzeń mobilnych zostanie niebawem wzbogacony o tablet chińskiego producenta Cube. Sprawdźmy co owe urządzenie może nam zaoferować.

Tablet Cube U9GTV Quad Core, to przede wszystkim 9.7-calowy wyświetlacz, zaprojektowany w technologii IPS, który generuje obraz w wysokiej rozdzielczości 2048 x 1536 pikseli. Sercem urządzenia jest czterordzeniowy układ Rockchip RK3188 oparty o architekturę ARM Cortex-A9, taktowany w częstotliwości 1.8GHz. O odpowiednią wydajność odpowiedzialny jest ponadto czterordzeniowy procesor graficzny Mali-400 MP4 oraz 2GB pamięci RAM DDR3.

Poza wysokiej rozdzielczości ekranem i mocnym procesorem, urządzenie charakteryzuje się również wydajnym akumulatorem o pojemności równej 10000mAh. W standardzie nie zabrakło także modułów łączności Bluetooth, sieci bezprzewodowej Wi-Fi 802.11 b/g/n oraz wyjścia miniHDMI. Cube U9GTV wyposażony jest także w dwa aparaty, przy czym każdy z nich dysponuje matrycą o rozdzielczości 2Mpix.

Obecnie wiadomo, że w/w tablet funkcjonuje pod dyktando systemu Google Android 4.1 Jelly Bean. Jeśli chodzi o cenę, to prawdopodobnie wyniesie ona ok. 236 dolarów za sztukę. Dokładna data premiery w dalszym ciągu pozostaje tajemnicą, warto jednak podkreślić, iż na oficjalnej stronie producenta widnieje informacja, że model będzie już wkrótce dostępny.

Pozostaje cierpliwie czekać na brakujące szczegóły.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona