Cube U30GT: dwurdzeniowy procesor 1,6GHz i Android 4.0 za $230 | Tabletowo.pl

Cube U30GT: dwurdzeniowy procesor 1,6GHz i Android 4.0 za $230

Dołącz do dyskusji 0

Podobnie jak nam, spodobały Wam się niedawno zaprezentowane przez chińską firmę Ainol tablety Novo 7 Aurora II i Novo 7 Elf II. Oba urządzenia charakteryzują się doskonałą specyfikacją i atrakcyjną ceną. Jeżeli zdecydujecie się na Aurorę II, za niecałe $200 dostaniecie 7-calowy ekran IPS, dwurdzeniowy procesor 1,5GHz, 1GB RAM i system Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Jej tańszy brat, Elf II, ma niewiele gorszą konfigurację techniczną. Brzmi nieźle, prawda? A gdybyśmy Wam powiedzieli, że za dodatkowe $30 dostaniecie tablet z podobnymi podzespołami, lecz 10,1-calowym ekranem?

Cube U30GT, bo o nim mowa, to urządzenie, o którym nigdy dotąd nie słyszeliśmy. Szkoda, ponieważ jest wyjątkowo interesujące. Jego specyfikacja obejmuje 10,1-calowy ekran IPS o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, dwurdzeniowy procesor RK3066 1,6GHz z układem graficznym Mali-400, 1GB pamięci operacyjnej RAM, 16GB pamięci wewnętrznej, aparat cyfrowy i kamerę internetową 2 Mpix, czytnik kart microSD, Wi-Fi oraz dwa (?!) akumulatory o pojemności 3600 mAh, czyli 7200 mAh. Całość pracuje pod kontrolą systemu Android 4.0 Ice Cream Sandwich (obawiamy się, że bez dostępu do Google Market) i ubrana jest we wcale elegancką obudowę.

Tablet Cube U30GT wyceniono na $229 w sklepie internetowym producenta. Jeżeli dziś złożycie zamówienie w ramach przedsprzedaży, a urządzenie zostanie wysłane do Was między 20 a 30 maja bieżącego roku. Karty płatnicze w dłoń!

Dziękujemy Danielowi za podesłanie informacji!

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona