Cube Talk U69GT – 8 rdzeni i świetny wygląd za 240 dolarów | Tabletowo.pl

Cube Talk U69GT – 8 rdzeni i świetny wygląd za 240 dolarów

Dołącz do dyskusji 0

CubeTalk-U69GT-01

Na chińskim rynku w ciągu ostatnich kilku miesięcy hitem stały się 8-rdzeniowe procesory i teraz prawie wszystkie smartfony oraz phablety są w nie wyposażone. Inaczej sytuacja miała się z tabletami, ale niedługo powinniśmy zobaczyć coraz więcej takich urządzeń z mocnymi układami MediaTeka. Jednym z nich jest Cube Talk U69GT.

Na targach HongKong Electronic Fair 2014 firma Cube zaprezentowała tablet Talk U69GT, który jest wyposażony w 8-rdzeniowy procesor MediaTek MT8392 o taktowaniu 2 GHz. Znajdziemy w nim również 7-calowy ekran o rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli, 2 GB pamięci operacyjnej RAM oraz 16 GB pamięci wbudowanej, którą można rozbudować dzięki slotowi na karty MicroSD. Zdjęcie będziemy mogli zrobić dzięki 8-megapikselowu aparatowi głównemu oraz 2 mpix znajdującemu się na przednim panelu. Bateria w tym urządzenia ma pojemność 2500 mAh. Pracuje on pod kontrolą Androida 4.2 Jelly Bean.

CubeTalk-U69GT-02

Nie jest znana data premiery tego urządzenia, ale jego cena ma wynieść 240 dolarów, czyli około 700 złotych. Jego plusem będą również cienkie ramki wokół ekranu, slot na kartę sim oraz bardzo ciekawy wygląd i metalowa ramka.

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona