Cube Talk 8H - tablet za 70 dolarów z czterordzeniowym układem

Cube Talk 8H – tablet za 70 dolarów z czterordzeniowym układem

Dołącz do dyskusji 0

Cube to chińska firma, o której już kilkukrotnie wspominaliśmy na naszym portalu. W lipcu Kuba zachwycał się ceną modelu Talk 10, która wynosiła 145 dolarów, a Iwona chwaliła specyfikację urządzenia Talk 9X. Teraz ten mało znany w naszym kraju producent zaprezentował urządzenie wyposażone w czterordzeniową jednostkę MediaTek MT8392. Co ciekawe, model Talk 8H będzie kosztować jedynie siedemdziesiąt dolarów.

Urządzenie wyposażone zostanie w 8-calowy ekran IPS pracujący z rozdzielczością 1280 x 800 pikseli, jeden gigabajt pamięci operacyjnej, osiem gigabajtów pamięci na pliki z możliwością rozszerzenia, moduł Bluetooth w wersji 4.0 oraz łączność 3G. Ponadto znajdziemy tutaj aparat z matrycą 2-megapikseli.

Tabletowo.pl Cube Talk 8H - tablet za 70 dolarów z czterordzeniowym układem Android Chińskie Tablety

Talk 8H kosztować będzie 70 dolarów, jednak prawdopodobnie nie trafi do sprzedaży na naszym rynku. Chcąc kupić to cacuszko, będziemy musieli skorzystać ze sprzedaży internetowej.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona