Cube Talk 10 za 145 dolarów! - Tabletowo.pl

Cube Talk 10 za 145 dolarów!

Dołącz do dyskusji 0

Zazwyczaj, gdy mówi się o tabletach poniżej 200 dolarów, to ma się na myśli urządzenia o przekątnej 7-8 cali, a nie o dosyć sporych już 10-calowcach. W przypadku Cube Talk 10 jest inaczej – mamy do czynienia z urządzeniem, które wyróżnia się ekranem 10.1 cala przy proporcjach 16:10.

Ekran Cube Talk 10 wyświetla obraz w rozdzielczości 1280 x 800 pikseli i jest wykonany w technologii IPS. W środku znajduje się procesor MediaTek MT8382 z jednym gigabajtem pamięci RAM, ośmioma gigabajtami przestrzeni na dane, WiFi, Bluetooth oraz wsparciem dla WCDMA, 3G i sieci GSM, zatem prawdopodobnie będziemy mogli z tego tabletu także zadzwonić – wskazuje także na to jego nazwa. Z wyglądu prezentuje się nader dobrze, uwagę przykuwa jego niewielka grubość – w tym segmencie cenowym to dosyć ciekawa konstrukcja, rzadko kiedy w tym przypadku producenci zwracają uwagę na konstrukcję sprzętu. Wyposażony będzie w 2 kamery: przednią 2 Mpix i tylną 5 Mpix). Fabrycznie zainstalowany będzie na nim Android 4.4 KitKat.

Polska cena tabletu będzie oscylować około 600 złotych… o ile pojawi się on u nas (a raczej się nie pojawi). Na razie w podanej w tytule cenie jest dostępny na chińskim rynku.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona