Cube T7 - chiński tablet z Dual 4G i 64-bitowym układem 16

Cube T7 – chiński tablet z Dual 4G i 64-bitowym układem

Mimo tego, że chiński rynek przesiąknięty jest marnej jakości, nic niewnoszącymi urządzeniami, które są podróbkami flagowców czołowych producentów, to jednak dosyć często prezentowane są perełki, które nierzadko są prekursorem jakiegoś rozwiązania stosowanego później w sprzęcie takich firm, jak Samsung czy Sony. Podobnie może stać się w tym przypadku, bowiem dziś zaprezentowano w Pekinie pierwszy na świecie tablet wyposażony w Dual 4G.

Model Cube T7 wyposażony został w czterordzeniowy, 64 bitowy układ MediaTek MT8752 2,0 GHz, 7-calowy ekran pracujący z rozdzielczością 1920 x 1200 pikseli, moduł GPS, Bluetooth w wersji 4.0, WiFi oraz Dual 4G – takie rozwiązanie pozwala korzystać z dwóch kart 4G jednocześnie. Tablet dostępny będzie na początku wyłącznie na chińskim rynku. Nie jest znana jeszcze jego cena, ani pełna specyfikacja techniczna.

 

Można powiedzieć, że producent w modelu Cube T7 zastosował pionierskie rozwiązanie, ponieważ jest to pierwszy sprzęt na świecie z aktywnym Dual 4G. Czy inni producenci wykorzystają to w swoich tabletach i smartfonach? Czas pokaże, ale obstawiam, że tak. I to już wkrótce.

Obserwuj nas