Crytek zapowiada The Collectables na iOS i Androida - Tabletowo.pl

Crytek zapowiada The Collectables na iOS i Androida

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl Crytek zapowiada The Collectables na iOS i Androida Aplikacje Nowości

Studio Crytek znane jest szerszemu gronu odbiorców głównie za sprawą serii gier Crysis, w których wykorzystano autorski silnik CryEngine, będący swego czasu jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie narzędzi w branży gier komputerowych. Już niedługo CryEngine trafi również na urządzenia mobilne za sprawą gry The Collectables, będącej zarazem pierwszą grą typu Free-to-Play w katalogu studia.

O samej grze nie wiadomo jeszcze zbyt wiele poza tym, że będzie to dynamiczna gra akcji przedstawiona w rzucie izometrycznym, w której poprowadzimy do boju niewielkie oddziały składające się z dość nietypowych żołnierzy. Wszystko wskazuje na to, że zgodnie z tytułem, znajdziemy w niej również element kolekcjonerski, w postaci kart odblokowujących nowe bronie i postacie. Każda z nich będzie posiadać unikalny zestaw umiejętności, których odpowiednie wykorzystanie będzie stanowić taktyczną stronę rozgrywki. Firma Crytek uruchomiła już nawet system pre-rejestracji, dzięki któremu osoby, które zapiszą się do gry jeszcze przed jej premierą dostaną na starcie zestaw ekskluzywnych dodatków.

The Collectables powinno pojawić się w App Store i Google play jeszcze w tym roku. Więcej informacji (oraz wspomnianą możliwość pre-rejestracji) znajdziecie na oficjalnej stronie gry.

http://youtu.be/670pVNI1O0E

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona