Crysis 3 uruchomiony na tablecie Razer Edge! 22

Crysis 3 uruchomiony na tablecie Razer Edge!

Crysis 3 uruchomiony na tablecie Razer Edge! 23

Seria gier Crysis od Crytek zawsze pełniła role benchmarków sprzętu komputerowego, wyciskając z jego podzespołów ile się dało. Jeśli wasz sprzęt pozwala uruchomić tą grę na ustawieniach maksymalnych, to posiadacie niezłego „potwora”. Teraz ujrzycie Crysis 3 uruchomiony na tablecie z Windows 8. Co wy na to?

Nie każdy tablet jednak będzie tak wygodny do tego typu zastosowań. Mamy tutaj do czynienia z prawdziwym urządzeniem do gier, czyli Razer Edge, który właśnie trafił do przedsprzedaży, a pierwsza partia powinna zostać rozesłana już w tym miesiącu. Jak widzicie tablet ma dodatek w postaci podstawki zawierającej specjalne kontrolery, które mają ułatwić użytkowanie gier. Faktycznie dysponuję on całkiem ciekawą specyfikacją. Podstawowa wersja posiada procesor Core i5, 4 GB pamięci RAM oraz układ graficzny Nvidia Nvidia GT640M LE, wersja Pro procesor Core i7 i 8 GB pamięci RAM.

Fizyczne kontrolery zawarte w podstawce do tabletu sprawiają, że gry są łatwiejsze w obsłudze, a doznania bardziej atrakcyjne. Niestety w Polsce na razie go nie kupicie a cena urządzenia wcale nie przyciąga. Za podstawową wersję musimy zapłacić 999 dolarów a za Pro 1299 dolarów.

Poniżej możecie obejrzeć jak Razer Edge radzi sobie z Crysis 3!

źródło