Creative Ziio 7: aktualizacja Androida do Froyo 25 marca | Tabletowo.pl

Creative Ziio 7: aktualizacja Androida do Froyo 25 marca

Dołącz do dyskusji 0

Creative wszedł na rynek tabletów w listopadzie ubiegłego roku z dwoma modelami z serii Ziio – i od tamtej pory słuch o nich zaginął. Nie dość, że oba pracują pod kontrolą Androida 2.1, to jeszcze oferują ekrany oporowe, co w dzisiejszych czasach stawia je w złym świetle. W końcu jednak pojawiło się światełko w tunelu, że tablety Creative mogą stać się nieco bardziej atrakcyjne – a to za sprawą długo wyczekiwanej aktualizacji systemu operacyjnego. Ale nie myślcie, że do 3.0 Honeycomb… Będzie to aktualizacja do wersji 2.2 Froyo.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że update oprogramowania miał się pojawić nieco wcześniej. A tak, właścicielom tabletów Creative przyszło na nią dość długo czekać – a to jeszcze nie koniec. Cierpliwość posiadaczy Creative Ziio 7 zostanie wynagrodzona w piątek, 25 marca. Z kolei właściciele Creative Ziio 10 będą musieli jeszcze trochę poczekać – jak długo? Prawdopodobnie do kwietnia.

Specyfikacja obu modeli jest praktycznie taka sama (więcej na ten temat znajdziecie tutaj). Różnią się jedynie wielkością i rozdzielczością ekranu: 7-calowy oferuje 480 x 800 pikseli, 10-calowy – 1024 x 768 pikseli.

Cena tabletów Creative przedstawia się następująco:
Ziio 7 z 8GB pamięci: 249 euro (w euro.com.pl kosztuje 1099 złotych),
Ziio 7 z 16GB pamięci: 269 euro,
Ziio 10 z 8GB pamięci: 299 euro,
Ziio 10 z 16GB pamięci: 319 euro.

Na myśl nasuwa mi się tylko jedno zdanie… z czym do ludzi?

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona