Crazy Taxi za darmo w App Store i Google Play

screen480x480[2]

Ci z was, którzy pod koniec lat 90 zdecydowali się na zakup konsoli Sega Dreamcast, z pewnością pamiętają Crazy Taxi, jeden z najpopularniejszych tytułów dostępnych na tę platformę. Mimo iż gra nie oferowała przesadnie rozbudowanej rozgrywki, a jej warstwa graficzna była dość przeciętna (nawet jak na tamte czasy), to jednak specyficzny klimat i duża dawka grywalności sprawiały, że naprawdę trudno było się od niej oderwać.

Wszystko to sprawiło, że szalona taksówka z czasem zaczęła przenosić się na inne, nieco bardziej popularne konsole, by kilkanaście lat po premierze oryginału wylądować wreszcie na urządzeniach mobilnych. Teraz firma Sega postanowiła przypomnieć nam o tym niegdyś popularnym tytule, obniżając jego cenę z 4,99 $ do zera w sklepach App Store i Google Play. Jeśli więc nie mieliście jeszcze okazji zasiąść za kierownicą szalonej taksówki lub po prostu chcecie powspominać dawne czasy, teraz macie okazję zrobić to za darmo.

Promocja ta ma na celu przypomnieć graczom o korzeniach serii, której najnowsza odsłona, nosząca podtytuł City Rush, zadebiutuje już za kilka dni. Oprócz poprawionej grafiki przyniesie ona ze sobą również kilka nowych elementów rozgrywki, poprawione sterowanie oraz możliwość ulepszania naszego pojazdu.

Crazy Taxi: City Rush trafi na Androida i iOS już za kilka dni, gdzie od samego początku będzie dostępna za darmo (mikropłatności). Promocja na wersję oryginalną trwa natomiast jedynie do 19 marca. Do tego czasu można ją pobrać za darmo z App Store i Google Play.