CounterSpy: szpiegowska platformówka na iOS i Android - Tabletowo.pl

CounterSpy: szpiegowska platformówka na iOS i Android

Dołącz do dyskusji 0

Gdy nieco ponad pół wieku temu Sean Connery po raz pierwszy wcielił się w rolę agenta 007, świat oszalał na punkcie szpiegowskich filmów akcji. Mimo iż dziś szał ten wyraźnie już osłabł, to jednak filmy i powieści szpiegowskie nadal mają liczne grono fanów na całym świecie.

Dowodem na to jest CounterSpy, platformowa zręcznościówka stanowiąca w pewnym sensie hołd dla kina akcji z przełomu lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych. Znajdziemy tu więc między innymi dzielnego agenta, tajne organizacje, ukryte bazy i niecne plany przejęcia władzy nad światem. Wszystko to ubrano zaś w stylizowaną, nieco komiksową grafikę (cel-shading), świetnie podkreślającą ogólny klimat całości. Co ciekawe, niektóre fragmenty plansz są tu generowane proceduralnie, dzięki czemu ponowne ich przechodzenie zawsze może zaskoczyć nas czymś nowym. Warto też wspomnieć o tym, że tabletowe wcielenie CounterSpy stanowi okrojoną wersję produkcji wydanej pod tym samym tytułem na konsole PS3, PS4 i PS Vita, co jakby nie patrzeć czyni z niej coś w stylu płatnej wersji demonstracyjnej.

Gra CounterSpy dostepna jest do nabycia w internetowych sklepach z aplikacjami App Store i Google Play gdzie kosztuje obecnie  4,48 euro/ 16,19 zł.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona