Cougar Mars – gamingowe biurko z kosmosu

Do oferty firmy Cougar w niedługim czasie trafi biurko, które swoim wzornictwem i zastosowanymi technologiami przypomina panel sterujący statku kosmicznego. Producent zapewnia, że Cougar Mars sprawuje się równie dobrze, co wygląda.

A ma ku temu solidne podstawy. Konstrukcja wykonana została z materiałów o bardzo wysokiej jakości, które powinny znieść trudy codziennego użytkowania, by nawet po wielu latach użytkowania wciąż czarować nietuzinkowym wyglądem. Pulpit biurka wykonano z materiału o fakturze przypominającej karbon – dla zachowania najwyższego komfortu użytkowania i zapewnienia stabilności znajdującym się na nim przedmiotom. Ergonomię biurka podnosi również możliwość regulacji wysokości blatu. Ten może zostać zamocowany na wysokości 75, 80 lub 85 centymetrów. Oczywiście, na samej konstrukcji można umieścić dowolny monitor, Cougar zaleca jednak wykorzystanie Samsunga Space Gaming, którego sposób montażu pozwala na zachowanie maksimum wolnej przestrzeni.

Reklama
Cougar Mars fot. Cougar

Tej również nie zabraknie. Model Mars liczy bowiem ponad 150 centymetrów długości i 77 szerokości. Dla zapewnienia możliwości wygodnego oparcia rąk krawędzie mebla zostały odpowiednio wyprofilowane, a kanty zaokrąglone.

Z uwagi na niecodzienny wygląd samej przestrzeni roboczej, miejsce dla jednostki centralnej przewidziano pod blatem. Żeby jednak gracze nie musieli się zbyt często schylać, Cougar zamontował dwa wejścia USB 3.0, wejście mikrofonu, wyjście słuchawkowe oraz przyciski włączania i resetowania komputera. W ten sposób można kontrolować pracę komputera bez fizycznego kontaktu z obudową.

Cougar Mars – kosmiczne biurko, przejęte prosto ze Strefy 51 po udanym szturmie ? Co sądzicie o nim?Więcej informacji ?https://cougargaming.com/products/desks/mars/

Opublikowany przez Cougar Polska Czwartek, 29 sierpnia 2019

Współcześni designerzy produktów dla graczy nie byliby sobą, gdyby w danym przedmiocie nie znalazło się miejsce dla odpowiedniej ilości diod LED RGB. W Cougarze Mars zostały nimi ozdobione boczne krawędzie. Żeby efekty świetlne współgrały z pozostałym wyposażeniem, biurko można podłączyć do płyty głównej komputera i sterować jego podświetleniem przy pomocy jednej z dedykowanych aplikacji (w zależności od posiadanej płyty). Wspierane są Asus Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync oraz ASRock Polychrome Sync.

Cougar Mars fot. Cougar

Zgodnie z informacjami podanymi na facebookowej stronie producenta, możliwość zakupu biurka zostanie udostępniona w listopadzie. Cena, jaką przyjdzie zapłacić za ten wyjątkowy mebel nie została jeszcze ustalona.

Źródło: Cougar