Coś tu się zmieniło… Mamy nowe logo! | Tabletowo.pl
Wideo w Huawei P30 Pro

Coś tu się zmieniło… Mamy nowe logo!

Dołącz do dyskusji 0

Muszę Wam się do czegoś przyznać. Dawno, wchodząc na Tabletowo, nie miałam na twarzy tak dużego „banana”, jak dziś. Bo oto nadszedł długo przeze mnie wyczekiwany dzień, w którym – wreszcie – zmieniliśmy logo!

Stare logo było… stare. Towarzyszyło nam od kilku lat. Opatrzyło się, zestarzało i zdezaktualizowało. Od wielu miesięcy w głowie miałam myśli dotyczące zmiany, a szóste urodziny (5 czerwca) były idealnym impulsem, by wprowadzić je w życie. I oto jest! Wdrożyliśmy je ubiegłej nocy. Zauważyliście, prawda? :)

Nowe logo jest proste, a zarazem stylowe. Postawiliśmy na szeroko pojęty minimalizm i nowoczesność. Jestem bardzo ciekawa, jak je oceniacie…

TABLET

Nowe logo jest jednocześnie poniekąd symbolem tematycznych zmian, które zachodziły i zachodzą podczas rozwoju Tabletowo. W dalszym ciągu ważny jest dla mnie rdzeń „tablet”, od którego wszystko się zaczęło. Ale – nie oszukujmy się – tablety nie są już dla nas, niestety, najważniejszym tematem. Prawda jest taka, że gdybyśmy skupiali się wyłącznie na nich, moglibyśmy zwijać manatki, a ja zdecydowanie nie nadaję się do korpo ;). Stąd też szereg zmian, których na bieżąco jesteście świadkami, a które spotykają się z pozytywnym odbiorem z Waszej strony.

OWO

Z hasłem, które towarzyszyło nam od początku istnienia Tabletowo, również się pożegnaliśmy. Początkowo, pewnie niewielu z Was pamięta, było to „o tabletach to i owo”, po czym – w trakcie ewolucji – zmieniliśmy na „mobilne to i owo”. Slogan ten w dalszym ciągu będzie nam towarzyszył i mamy go w pamięci. Stąd właśnie wyróżnienie cząstki „owo” barwą kontrastującą do layoutu.

Niech to nowe logo będzie symbolem dalszego rozwoju Tabletowo. Zdecydowanie nie stoimy w miejscu i w dalszym ciągu będziemy się starać dostarczać Wam interesujących treści, stawiając głównie na szczegółowe i rzetelne recenzje, porównania i fotograficzne porównania, które cieszą się coraz większą popularnością, a nad którymi cały czas w pocie czoła pracuję wraz z chłopakami.

Oczywiście mam świadomość, że nie wszystkim nowe logo przypadnie do gustu, choć jednocześnie mam nadzieję, że odsetek tych osób będzie niewielki. Na razie otrzymuję od Was, w zdecydowanej większości, pozytywny feedback.

Dla mnie nowe logo to zdecydowanie #dobrazmiana :)

A z innych rzeczy, być może zauważyliście, w ostatnich dniach dodaliśmy pasek: WAŻNE w górnej części strony. Tam będziemy wrzucać wyłącznie najważniejsze teksty, które nie powinny umknąć Waszej uwadze. A wkrótce wprowadzimy kolejne rozwiązania, które – mam nadzieję – uprzyjemnią Wam korzystanie z Tabletowo!

Trzymajcie się i zaglądajcie do nas jak najczęściej!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - nocne przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona