Coolpad Halo 9976A - 50 tysięcy egzemplarzy sprzedanych w 18 sekund - Tabletowo.pl

Coolpad Halo 9976A – 50 tysięcy egzemplarzy sprzedanych w 18 sekund

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Coolpad Halo 9976A - 50 tysięcy egzemplarzy sprzedanych w 18 sekund Chińskie Ciekawostki Nowości

Jeszcze nie tak dawno chińskie tablety kojarzone były głównie z niską ceną, ale niekoniecznie dobrymi parametrami. Od jakiegoś czasu, co cieszy, do przyzwoitych cen doszły ciekawe dane techniczne, dzięki czemu na rynku debiutuje coraz więcej urządzeń charakteryzujących się świetnym stosunkiem parametrów do ceny. Jednym z nich jest niewątpliwie Coopad 9976A Halo. Nic więc dziwnego, że w ledwie 18 sekund od rozpoczęcia sprzedaży modelu, został sprzedany w 50 tysiącach egzemplarzy!

Coolpad Halo jest doskonałym przykładem tego, że nie tylko rynkowi giganci potrafią zainteresować odbiorców swoimi urządzeniami i sprzedawać je w tak dużej ilości w bardzo krótkim czasie. Producent nie sprostał potężnej liczbie klientów, przez co już po 18 sekundach od rozpoczęcia sprzedaży modelu, został on wyprzedany. 50 tysięcy sztuk tabletu rozeszło się w 18 sekund. Dane te robią wrażenie.

Jeśli dotychczas nie słyszeliście o Coolpad 9976A, należy Wam się krótkie wyjaśnienie skąd wzięło się takie zainteresowanie produktem. Jest to bowiem sprzęt oferujący ponadprzeciętne parametry w bardzo dobrej cenie, która wynosi 1888 juanów (w przeliczeniu na naszą walutę daje to ok. 950 złotych).

Tablet Halo charakteryzuje się przede wszystkim 7-calowym ekranem o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, ośmiordzeniowym procesorem MediaTek MT6592 o częstotliwości taktowania 1,7GHz z Mali-450MP4, 2GB RAM oraz systemem operacyjnym Android w wersji 4.2 Jelly Bean z CoolLife UI 5.0. Na jego pokładzie znajdziemy także aparat 13 Mpix, kamerkę 5 Mpix, akumulator o pojemności 4000 mAh, 8GB pamięci wewnętrznej, 3G, GPS, Bluetooth, NFC, wyjście HDMI, slot kart microSD oraz port microUSB.

Swoją drogą, ciekawe czy któryś z polskich importerów zdecyduje się na dystrybucję modelu.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona