Conversation Mode w Google Translate także po polsku - Tabletowo.pl

Conversation Mode w Google Translate także po polsku

Tabletowo.pl Conversation Mode w Google Translate także po polsku Aplikacje Nowości

Na pewno obiło Wam się o uszy, że w aplikacji Google Translate dostępna jest opcja Conversation Mode, pozwalająca na tłumaczenie tekstu mówionego w czasie rzeczywistym. Dotychczas nie była dostępna dla Polaków – dziś w końcu się to zmieniło. Dzięki temu wszystko, co powiemy do swojego urządzenia po polsku, może zostać przetłumaczone na jeden z kilkudziesięciu języków.

Działanie aplikacji jest bardzo proste – zerknijcie na poniższe wideo:

Liczba języków obsługiwanych przez funkcję Conversation Mode znacznie wzrosła – aktualnie dodana została obsługa czternastu nowych języków – w tym polskiego. Pozostałe to: brazylijski portugalski, czeski, holenderski, francuski, niemiecki, włoski, japoński, koreański, chiński mandaryński, rosyjski i turecki.

Warto pamiętać, że funkcja Conversation Mode ciągle jest w wersji alpha, a to oznacza, że mogą się pojawić problemy z tłumaczeniem tekstu np. w miejscach, gdzie jest zbyt głośno.

Aplikacja jest całkowicie darmowa, a do działania wymaga tabletów lub smartfonów z Androidem w wersji 2.2 Froyo lub nowszej. Możecie ją pobrać z Android Market.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona