Controllers for All - DualShock 3 jako kontroler dla iPada - Tabletowo.pl

Controllers for All – DualShock 3 jako kontroler dla iPada

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl Controllers for All - DualShock 3 jako kontroler dla iPada Akcesoria Aplikacje Apple

Firma Apple dołożyła wielu starań, by wraz z premierą najnowszej wersji systemu iOS ujednolicić rynek kontrolerów stworzonych z myślą o współpracy z ich tabletami. Efektem jest rosnąca popularność kontrolerów MFi (Made For iPad), które coraz częściej pojawiają się w katalogach firm zajmujących się produkcją akcesoriów dla graczy.

Niestety, mimo iż urządzenia te na pierwszy rzut oka prezentują się naprawdę ciekawie, to jednak ceny ustalone przez producentów dość skutecznie odstraszają potencjalnych klientów, którzy coraz częściej zaczynają rozglądać się za alternatywnymi rozwiązaniami. Jednym z nich jest właśnie aplikacja Controllers for All, pozwalająca wykorzystać stary dobry DualShock 3 w roli kontrolera do iPada. Wykorzystuje ona rozwiązania wbudowane bezpośrednio w iOS 7, dzięki czemu można za jej pomocą obsłużyć niemal wszystkie gry stworzone z myślą o wspomnianych we wstępie kontrolerach MFi. Niestety, aplikacja Controllers for All dostępna jest do nabycia jedynie w internetowym sklepie z aplikacjami Cydia (cena 1,99 $), co oznacza, że by z niej korzystać trzeba posiadać tablet z tak zwanym „Jailbreakiem”, co dość skutecznie obniża liczbę potencjalnych użytkowników.

Ori Kadosh, autor wspomnianej aplikacji, zapowiedział również, że aktualnie trwają pracę nad dodaniem do niej wsparcia dla innych popularnych kontrolerów gier.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona