Colorovo CityTab z ekranem 7″, 3G, GPS i możliwością dzwonienia | Tabletowo.pl

Colorovo CityTab z ekranem 7″, 3G, GPS i możliwością dzwonienia

Dołącz do dyskusji 0
tablet colorovo citytab

Jeśli czekaliście na ciekawy, „wszystkomający” tablet z ekranem o przekątnej 7″, najprawdopodobniej to urządzenie może Was zainteresować. A mowa o Colorovo CityTab, propozycji oferującej 3G, GPS i możliwość przeprowadzania rozmów telefonicznych. Brzmi ciekawie, prawda?

„CityTab to najnowszy produkt marki Colorovo, której właścicielem jest ABC Data S.A.. Tablet łączy w sobie funkcje nawigacji, telefonu  oraz mobilnego urządzenia multimedialnego” – tymi słowami firma próbuje nas przekonać do swojego najnowszego dziecka. Ale same ładne zdania nas nie przekonują. Potrzebujemy konkretów.

Colorovo CityTab to 7-calowy tablet wyposażony w 3G, WiFi, GPS z 12-miesięczną licencją na nawigację NaviExpert. Co więcej, produkt umożliwia wykonywanie rozmów telefonicznych i oferuje wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli oraz procesor Qualcomm MSM7227A Cortex A5 o częstotliwości taktowania 1GHz. Pracuje w oparciu o Androida, ale nie wiadomo w której wersji – najprawdopodobniej 4.0 lub 4.1.

tablet colorovo citytab

Tablet został wyposażony w akumulator o pojemności 4200 mAh, mający zapewniać do sześciu godzin pracy, aparat 3,2 Mpix, kamerkę 0,3 Mpix, 4GB pamięci wewnętrznej. Na temat portów rozszerzających jego możliwości nie wiemy nic, aczkolwiek można się domyślać, że na pewno powinien posiadać port microUSB i slot kart microSD, a równie prawdopodobne jest wyjście HDMI.

O cenie sprzętu wypowiedział się Dobrosław Wereszko, członek zarządu ABC Data S.A.:

Wprowadzając do naszej oferty CityTab myśleliśmy – zgodnie z filozofią marki Colorovo –  o walorach użytkowych produktu  i bardzo dobrej jakości w przystępnej cenie. Oferujemy użytkownikom tablet o  unikalnej funkcjonalności, której w chwili obecnej – w zaproponowanej przez nas kategorii cenowej – nie oferują produkty konkurencyjne. Dodatkową korzyścią związaną z produktem jest aplikacja nawigacyjna NaviExpert.

Jaka więc będzie ta cena? Ok. 700 złotych. Colorovo City trafi do sprzedaży w drugiej połowie listopada.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona