Colorovo Citytab Lite dla niewymagających - Tabletowo.pl

Colorovo Citytab Lite dla niewymagających

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Colorovo Citytab Lite dla niewymagających Nowości

Za pierwszy tablet marki Colorovo, którego premiera miała miejsce w listopadzie ubiegłego roku, trzeba było zapłacić niecałe 700 złotych. Tym razem firma ABC Data, dystrybutor sprzętu, postanowił zaoferować potencjalnym klientom jeszcze tańsze urządzenie. Poznajcie Colorovo CityTab Lite, którego cena ma nie przekroczyć 300 złotych.

„CityTab Lite to tablet wprowadzony do oferty marki Colorovo z myślą o klientach, którzy rozpoczynają swoją przygodę z elektroniką użytkową i szukają stabilnych urządzeń, które w łatwy sposób wprowadzą użytkownika w tabletowy świat” – poinformowała wspomniała firma w informacji prasowej. Spójrzmy w takim razie jakie parametry oferuje.

Colorovo CityTab Lite pracuje pod kontrolą Androida Ice Cream Sandwich (4.0), a za jego działanie odpowiada jednordzeniowy procesor Cortex A8 o częstotliwości taktowania 1GHz. Wszelkie treści wyświetlane są na 7-calowym ekranie o rozdzielczości 800 x 480 pikseli, jak się domyślacie, nie jest wykonany w technologii IPS. Jego parametry zawierają również 4GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć dzięki slotowi kart microSD, WiFi oraz port microUSB umożliwiający podłączenie akcesoriów peryferyjnych, wśród nich zewnętrznych modemów 3G.

Jak wspomniałam, cena Colorovo CityTab Lite ma nie przekroczyć 300 złotych. Tablet będzie można kupić w sieciach sklepów Media Markt i Saturn.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona