Colorfly i108 to 10-calowy tablet z kolorowymi obudowami i metalową ramką

Colorfly i108 to 10-calowy tablet z kolorowymi obudowami i metalową ramką

Dołącz do dyskusji 0

Chińskie tablety lub smartfony kojarzą nam się głównie z brzydkimi, szarymi i bardzo plastikowymi urządzeniami, które nie są warte dużych pieniędzy. Wiele z tych cech się zmienia, a dobrym tego przykładem może być Colorfly i108 4G, który będzie dostępny w wielu kolorach i do jego wykończenia użyto aluminium.

Nie jest jeszcze znana pełna i oficjalna specyfikacja tabletu Colorfly i108 4G, jednak dzięki wyciekom do sieci możemy przypuszczać co w nim zobaczymy. Jest to tablet, który został prawdopodobnie wyposażony w 10,1-calowy ekran, 4-rdzeniowy procesor procesor Intela oraz 2 GB pamięci operacyjnej RAM. Poza tym znajdziemy w nim także 32 GB pamięci wbudowanej, aparat oraz system Windows 8. Ważnym dodatkiem jest łączność 4G LTE, którą również znajdziemy w tym urządzeniu.

Tabletowo.pl Colorfly i108 to 10-calowy tablet z kolorowymi obudowami i metalową ramką Chińskie Plotki / Przecieki Tablety Windows

Tablet ten przeznaczony jest dla młodszych użytkowników, którzy cenią sobie wygląd i wykonanie kupowanych produktów. Dlatego właśnie będzie dostępny w wielu kolorach, a jego ramki zostaną wykonane z metalu. Nie znamy na razie jego proponowanej ceny, ale nie powinien być to drogi sprzęt. Colorfly pokazywało już ciekawe urządzenia w niskich cenach, jak chociażby G718, G710 czy i803 Q1.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona