Colorfly G718 z 6,98-calowym ekranem i ośmiordzeniowym procesorem

Colorfly G718 z 6,98-calowym ekranem i ośmiordzeniowym procesorem

Dołącz do dyskusji 0

Colorfly to stosunkowo młoda, tajwańska firma zajmująca się produkcją urządzeń elektronicznych. Na naszym rynku dostępnych jest kilka modeli odtwarzaczy MP4, jednak przedsiębiorstwo trudni się również produkcją tabletów. Właśnie dowiedzieliśmy się, że już niebawem na rynek wejdzie model G718, który będzie opierał się na nietuzinkowej specyfikacji technicznej.

W modelu G718 chyba najbardziej rzuca się w oczy niespotykana wielkość ekranu wynosząca 6,98” (o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli). Specyfikacja sprzętowa obejmuje również mocarną, bo ośmiordzeniową jednostkę centralną MediaTek MT6592 1,7 GHz wspieraną przez jeden gigabajt pamięci operacyjnej. Producent dla użytkownika przygotował 16GB pamięci na pliki, którą będziemy mogli rozszerzyć za pomocą karty microSD. Ponadto znajdziemy tutaj moduł Bluetooth 4.0, GPS i modem 3G.

Tabletowo.pl Colorfly G718 z 6,98-calowym ekranem i ośmiordzeniowym procesorem Chińskie

Obecnie nie znamy więcej szczegółów na temat specyfikacji. Nie jest również znana data premiery urządzenia ani jego cena.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona