Colin McRae Rally na Androida za 50 groszy! - Tabletowo.pl

Colin McRae Rally na Androida za 50 groszy!

Seria gier Colin McRae na komputery ma specjalne miejsce w sercach wielu z nas. Nierzadko jedne z pierwszych wspomnień związanych z grami wyścigowymi dotyczą któregoś tytułu z nazwiskiem słynnego brytyjskiego kierowcy rajdowego. Wersja na smartfony i tablety z Androidem jest obecna w sklepie Google Play już jakieś dwa lata – teraz twórcy postanowili udostępnić ją w śmiesznej cenie 50 groszy.

Opinie na temat gry są różne. Jedni chwalą to, że producent świetnie zachował wygląd pierwszych części Colina McRae Rally na PC. Inni skarżą się na długie ekrany ładowania i sporadyczne problemy z dźwiękiem. Mam jednak wrażenie, że fani franczyzy nie odpuszczą sobie takiej okazji i, jeśli jeszcze tego nie zrobili, pobiorą grę ze sklepu Google Play. Zwłaszcza, że wersja na Androida to praktycznie „stary, dobry Colin 2.0” z polepszonymi teksturami i sposobem sterowania przystosowanym do urządzeń mobilnych.

Wszyscy ci, którzy są przyzwyczajeni do szybkich, efektownych „ścigałek” z serii Asphalt, mogą poczuć lekką nutę zawodu tym tytułem, ale z drugiej strony – za 50 groszy naprawdę lepiej wyrobić sobie własną opinię.

To nie pierwsza próba przeniesienia komputerowego hitu sprzed lat na ekrany tabletów i smartfonów. Jeśli chodzi o gry wyścigowe, to można wspomnieć na przykład o mobilnym Need For Speed.

Grę można kupić tutaj. Dajcie znać, czy Wam się podobało, czy czujecie wyrzuty sumienia nawet po wydaniu na tę grę 50 groszy :)

źródło: Google Play, dzięki Cichy!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona