Jutro z samego rana koncert Coldplay. Jeśli chcesz, będzie w Polsce – dzięki Gear VR | Tabletowo.pl
Wideo w Huawei P30 Pro

Jutro z samego rana koncert Coldplay. Jeśli chcesz, będzie w Polsce – dzięki Gear VR

Dołącz do dyskusji 0

Na 17 sierpnia w Chicago zaplanowany jest koncert Coldplay. Jeśli nie uśmiecha nam się przemierzanie siedmiu i pół tysiąca kilometrów, by posłuchać Chrisa Martina, zawsze możemy zostać w fotelu i oglądać koncert z perspektywy pierwszego rzędu – zakładając na głowę gogle Samsung Gear VR. Cały koncert będzie transmitowany na żywo. 

Gogle wirtualnej rzeczywistości mogą tym razem przydać się nie tylko fanom gier w 360 stopniach. Melomani, korzystając z nich, będą mogli przenieść się na kilka godzin do Chicago, gdzie Coldplay zapewne da niezapomniany popis, promując nowy album „A Head Full of Dreams”. To pierwszy w historii grupy Coldplay koncert transmitowany w technologii VR. 

Coldplay rozbiło bank tournée promującym ten nowy krążek. Powstało ono przy współpracy z Live Nation, stając się nie tylko wydarzeniem muzycznym ale też prawdziwym show, które trafiło na 5. miejsce listy najbardziej dochodowych tras koncertowych wszechczasów. Odkąd zaczęła się ona w marcu ubiegłego roku, koncerty obejrzało w sumie ponad 5 milionów osób.

Można dołączyć do tej sporej grupy, siedząc na swojej ulubionej kanapie. Koncert będzie transmitowany bez dodatkowych opłat. Wystarczą gogle Gear VR, kompatybilny z nimi smartfon Samsunga i… kawa. Koncert rozpocznie się 17 sierpnia o godzinie 20:30 czasu centralnego, czyli o 03:30 czasu polskiego (18 sierpnia). No, chyba, że nie zależy nam na przeżywaniu go live. Wtedy będzie można obejrzeć powtórkę z występu, która będzie dostępna na Samsung Gear VR.

źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - nocne przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona