Otwarte testy alfa CoD: Modern Warfare już w ten weekend, ale wyłącznie na PS4

Wszyscy posiadacze konsol PS4 szykujcie się! Już w ten piątek (23 sierpnia 2019 roku) będziecie mogli wziąć udział w otwartych i – co ważniejsze – całkowicie darmowych testach alfa trybu 2v2 w Call of Duty: Modern Warfare. Nie ma tu żadnej podpuchy, bo do zabawy nie jest wymagane ani zamówienie gry w przedsprzedaży, ani aktywna subskrypcja PS Plus.

Call of Duty: Modern Warfare to zdecydowanie jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku. Nic więc dziwnego, że szesnasta główna odsłona serii tworzona przez studio Infinity Ward jest kąskiem aż nadto smakowitym, a gracze już zacierają ręce z myślą o nadchodzącej premierze.

Reklama

Dlatego wszystkich konsolowych fanów CoD-a powinien ucieszyć fakt, że już w piątek startują otwarte testy trybu 2v2. Gracze otrzymają do dyspozycji pięć unikalnych map, w tym dwie całkowicie nowe lokacje – „Docks” oraz „Speedball”.

W Gunfight – czyli wspomnianym trybie 2v2,  głównym celem jest wygranie pięciu rund. Gracze otrzymają losowy zestaw broni (taki sam dla wszystkich graczy) i będą starać się jak najszybciej zlikwidować team przeciwników.

W przypadku, gdy w obu zespołach ostatnie się choć jeden gracz, na mapie pojawią się flagi, a my dostaniemy 10 sekund na ich przejęcie. Wtedy wygra ta drużyna, która szybciej zdobędzie flagę albo wcześniej uśmierci przeciwników. Proste, prawda?

Aby wziąć udział w testach nie musicie zamawiać gry w przedsprzedaży, ani wykupywać subskrypcji PlayStation Plus. Zabawa potrwa od 23 do 25 sierpnia.

Twórcy przygotowali na tę okazję specjalny zwiastun, który możecie obejrzeć poniżej:

Dla zainteresowanych tematem ray-tracingu przygotowano także nowe wideo, które pokazuje, w jaki sposób ta niesamowita technologia wpływa na oprawę graficzną w Modern Warfare na PC. Polecam obejrzeć, bowiem efekty robią ogromne wrażenie!

Call of Duty: Modern Warfare trafi na rynek 25 października 2019 roku w wersji na PC oraz konsole PS4 i Xbox One.

Źródło: informacja prasowa