Coby MID 7065 - Android 4.0 za 149 dolarów - Tabletowo.pl

Coby MID 7065 – Android 4.0 za 149 dolarów

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl Coby MID 7065 - Android 4.0 za 149 dolarów  Nowości Plotki / Przecieki

Targi CES 2013 tuż tuż, gorączka wysypu nowych urządzeń rośnie z każdym dniem. Z każdym dniem też pojawia się więcej informacji o potencjalnym nowym asortymencie, który właśnie po wydarzeniu w Las Vegas mogą pojawić się na sklepowych półkach. Firma Coby Electronics prawdopodobnie również zamierza rozszerzyć portfolio swoich produktów – niebawem do produkcji trafi tablet MID 7065. Co może nam zaoferować?

Z informacji dostępnych na tę chwilę wiemy, że urządzenie pracować ma na systemie operacyjnym Android 4.0 z dostępem do Sklepu Play – czyli standardowo dla tanich rozwiązań. Jednostką napędową będzie dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1,2 GHz wspomagany przez 1 GB RAM. Użytkownik będzie mógł zapisać swoje dane we wbudowanej pamięci o wielkości 8 GB, bądź na karcie pamięci microSD – tablet posiadać ma slot wspierający karty do 32 GB. Reszta specyfikacji to WiFi, Bluetooth 2.1 i kamerka przednia VGA. O najważniejszym elemencie tabletu, czyli ekranie, wiemy tylko tyle, że będzie miał on przekątną 7 cali. Nie wiadomo nic o jego rozdzielczości.

Urządzenie ma docelowo kosztować 149 dolarów.

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona